
Ik ben nu zo ver met hem dat hij aan de hand twee Spaanse Passen kan maken achtereen voordat ik een beloning geef. Dat gaat nog een beetje zoals bij de Polka, dus echt geraffineerd is het nog niet

Waar ik een beetje over twijfel is of ik verschillende oefeningen kan doen in 1 sessie of dat ik beter een oefening helemaal 'af' kan maken voordat ik met de volgende bezig ga.
Ik had ook bedacht dat ik met behulp van een helper de hulpen die ik voor de Spaanse Pas nu aan de hand geef, ga combineren met de hulpen vanaf het zadel, waarbij de hulp op het been langzaamaan verhoogd wordt van de pijp naar de schouder.
Als ik dat gedaan heb, of misschien ervoor nog, moet ik hem leren zijn been meer gestrekt naar voren te houden. Het is nu toch wat meer maaien dan naar voren strekken zeg maar.
Hou er wel even rekening mee dat mijn paard praktisch niets ziet, dus visuele hulpen met de zweep o.i.d. hebben niet echt nut
