Longeer en dressuur clinic op nationale herentraining 2012

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
wilschut
Berichten: 4
Geregistreerd: 21-02-12

Longeer en dressuur clinic op nationale herentraining 2012

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-02-12 16:03

Longeer en Dressuur-Clinic op Nationale Herentraining 2012

Op 11 maart 2012 zal er tijdens de nationale herentraining een Longeerclinic plaatsvinden onder leiding van Internationaal longeur en trainer Maurits de Vries, tevens ook de hoofdtrainer van het Van Hall Larenstein talentenplan. Deze zal plaatsvinden op het KNHS-centrum in Ermelo. Er zal eerst een stuk theorie verteld worden over het loswerken en verbeteren van een paard aan de longe, en de omgang met de bijbehorende materialen. Vervolgens zullen er 3 top paarden begeleid worden, en wordt de theorie uitgelegd en toegepast in de praktijk. Aansluitend na de Longeer Clinic zal er een Dressuur Clinic gegeven worden. Hierbij komt naar voren hoe je een paard dressuurmatig kunt verbeteren gericht op de voltige met aansluitend een kür op het hoogste niveau. Deze dressuur demonstratie zal worden verzorgd door de Lichte tour amazone Daisy de Groot onder leiding van Patricia Wilschut. De kosten voor deze clinic en demonstratie zijn 15,- euro inclusief een volledig verzorgde lunch. Dit bedrag zal ten goede komen aan het goede doel WAR CHILD. We hopen op een zo`n groot mogelijke opkomst en dat we op deze manier onze kennis kunnen uitwisselen. Wil je aanwezig zijn bij deze fantastische clinics stuur een mailtje naar Voltigeheren@gmail.com en geef je op!!!

Voor meer informatie over het Van Hall Larenstein Talentenplan en WAR CHILD kijk op http://www.voltigeheren.nl en http://www.warchild.nl

Auteur: Dustin Wilschut
Laatst bijgewerkt door ThePast03 op 21-02-12 16:16, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Hoofdletters en uitroeptekens uit openingspost gehaald.

troi
Berichten: 17698
Geregistreerd: 12-09-08
Woonplaats: Boven Zwolle

Re: LONGEER EN DRESSUUR CLINIC OP NATIONALE HERENTRAINING 2012!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-02-12 16:08

Ik vidnt het woordje 'herentraining' eigenlijk knap intrigerend..

ThePast03
Berichten: 49845
Geregistreerd: 01-05-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-02-12 16:16

ON --> GVL

Browniee
Berichten: 1324
Geregistreerd: 09-01-11
Woonplaats: Rozenburg Z-H

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-02-12 19:46

troi schreef:
Ik vidnt het woordje 'herentraining' eigenlijk knap intrigerend..


ja ik snap het niet, mag je dan als vrouw/jonge meid zijnde niet mee doen?

SSDesign

Berichten: 12698
Geregistreerd: 11-01-05
Woonplaats: Uden

Re: Longeer en dressuur clinic op nationale herentraining 2012

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-02-12 21:02

Het gaat er vooral om dat mensen bij voltige vrijwel direct denken aan meisjes. :) Want in Nederland zijn er nog niet zo veel mannelijke voltigeurs. Dit team probeert het voltige onder de mannen te promoten, vandaar dat ze er de naam 'herentraining' aan gegeven hebben. Zo worden er hopelijk wat meer jongens gemotiveerd om ook te gaan voltigeren!

wilschut
Berichten: 4
Geregistreerd: 21-02-12

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-02-12 21:18

Omdat we de herentraining graag wilde uitbreiden, hebben we ook een longeer en dressuur clinic toegevoegd:D zodat iedereen wat kennis op kan doen en natuulijk vooral een hoop lol maken. Ik kan garanderen dat het echt een super leerzame dag wordt voor iedereen. Dus geef je op voor deze clinics en leer hoe je je paard op verschillende manier kunt verbeteren. Het is dus voor iedereen de moeite waard om een kijkje te komen nemen:)