Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
Suzan_bobar schreef:De dubbele longe door de onderste ringen van de singel halen, dan door het bit, tussen de voorbenen vast zetten. Ik vind dit veel fijner dan de longeerhulp. Dat ding zaagt in de mand, heel verschrikkelijk!
DiamondHorse schreef:Suzan_bobar schreef:De dubbele longe door de onderste ringen van de singel halen, dan door het bit, tussen de voorbenen vast zetten. Ik vind dit veel fijner dan de longeerhulp. Dat ding zaagt in de mand, heel verschrikkelijk!
Ik zet helemaal niets vast tussen de benen, je trekt ze alleen maar op de voorhand, nee hoor!
Gewoon de lijnen door de middelste ringen van de singel en dan aan het bit vast clippen! De buitenste lijn komt over de rug naar de Longeur en wat verder in de africhting kan je er voor kiezen om de buitenste lijn achter de kont van het paard langs naar de longeur te doen! (Die methode gebruik ik zelf overigens nooit)
Als de longeerhulp volgens jou zaagt in de mond dan heb je hem waarschijnlijk te strak zitten (Ik heb hem ook en ik gebruik hem zelf ook met regelmaat