ik hoor altijd van die standaard dingen die je met een shet kan doen, maar is er iemand die echt iets heel unieks doet? Ik krijg binnenkort een verzorgshetje maar ik wil eens iets heel anders doen. NATUURLIJK NIET RIJDEN. iemand leuke ideeën?
ik weet niet of er strand of natuurgebied of bos dicht bij is, maar ik vind het altijd heerlijk om een heel eind met ze daar te wandelen! en meestal vinden de pony's dat ook.
Ziet er gaaf uit! Je zou inderdaad een stukje kunnen gaan lopen, niet héél bijzonder, maar zeker wel leuk! Um... wat kan je nog meer doen. Misschien vrij springen? Daar zou je bijvoorbeeld mee kunnen beginnen, en dan agility doen. Verder weet ik eigenlijk niets.
En Vrijheidsdressuur natuurlijk maar weet niet of de TS dat onder iets 'unieks' verstaat.
Mariekeboei
Berichten: 157
Geregistreerd: 06-02-10
Woonplaats: IJsselstein
Geplaatst door de TopicStarter: 06-06-10 13:10
Agility lijkt me super leuk! ik ga me er zeker in verdiepen! Vrijheidsdressuur vind ik niet uniek ofzo, maar wel leuk om te doen! heeft iemand er ervaring mee?