dubbele longe hoe achterhand beter bij

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
plutolover

Berichten: 11848
Geregistreerd: 30-07-04

dubbele longe hoe achterhand beter bij

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-10-09 10:24

Sinds kort longeer ik me hafje met dubbele longe. dit gaat erg goed. Alleen in galop vind hij het nogal lastig om rond te gaan. Nu aan de dubbele longe vind hij het wat gemakkelijker om rond te gaan. Alleen 1 probleem hij duikt dan heel erg op de voorhand. Hoe kan ik dit oplossen?

Onder het zadel wilt hij ook wel eens rond gaan. Maar dan probeer ik been erbij te houden voor zijn achterhand maar toch duikt hij op de voorhand. Hij schrikt dan en drukt zich er weer uit.

Met de longe blijft hij dan wel in galop en ook rond. Maar erg op de voorhand wie heeft er tip/oefening om hem aan de longe dan toch de achterhand erbij tehouden

in draf en stap houdt hij keurig zijn achterhand erbij. Alleen galop vind hij erg moeilijk

pastel
Berichten: 727
Geregistreerd: 23-11-04
Woonplaats: Pekela's

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-10-09 10:26

veel overgangen laten doen en ietsie druk houden op de lijn bij de achterhand(niet teveel natuurlijk)en aan de voorkant genoeg ruimte geven zodat hij goed onder kan brengen.