ik ben Annelot en ben 13 jaar oud. Ik heb nu ong. 1,5 jaar mijn eerste eigen paard Andorra, en we kunnen het goed met elkaar vinden





LET OP!
vrijheidsdressuur vind ik leuk, maar Andorra is een sportpaard, en wil haar dus geen trucjes aanleren zoals steigeren of andere trucjes WAAR WE TIJDENS HET RIJDEN OF IN DE OMGANG last van kunnen krijgen.
Een vriendin van mij heeft dit namelijk wel gedaan, en nu maakt het paard er misbruik van dat ze weet hoe ze goed en vervelend kan steigeren als ze iets niet wilt doen tijdens het rijden. Ik heb hierboven express erbij vermeld dat ze een sportpaard is, omdat het dan misschien iets duidelijker is dat ik er ook echt nog mee op wedstrijden enzo wil, en dus ook echt goed wil kunnen trainen. NIET ALLEMAAL ACCEVIETJES MOETEN OPLOSSEN TIJDENS HET RIJDEN.
Sorry voor de vele caps, maar anders heb je er altijd van die pipo's bij die toch dingen gaan zeggen zoals oh leer haar steigeren



Alvast bedankt!

