[PG] Gezocht !!! Urban 14-16 jaar KWPN

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
helloanoukx
Berichten: 254
Geregistreerd: 10-08-12
Woonplaats: Limboland

[PG] Gezocht !!! Urban 14-16 jaar KWPN

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-05-13 23:30

Hallo allemaal, ik ben opzoek naar een paardje.

Ik was ong. een jaar geleden opzoek naar een paardje en wij kwamen bij 'Stal jansen van de hout'. Hier stond een leuk paardje genaamd Urban wat volledig aan mijn eisen voldeed. Echter had hij mok... hier hadden we de eerste twijfels, enz.. om een lang verhaal kort te maken mijn ouders hadden een bod gedaan op Urban maar zodra wij over de mok begonnen deed de handelaar moeilijk, we zouden binnen 2 dagen nog wat te horen krijgen.. helaas heb ik nooit meer wat vernomen.

Urban was liefde op het gezicht (ondanks in nu ook intens gelukkig ben met Riskant mijn huidige paard) lijkt het me heel fijn om te weten waar Urban terecht is gekomen, en of hij nog leeft.

Hij had papieren van KWPN is tussen de 14 en de 16 jaar oud en had links achter een wit oplopend voetje met mok. Kenmerkend is dat het een rustig maard is, hij kan (redelijk) springen en een normale B proef lopen.
Stal jansen van den hout licht bij ''Moergestel'' ben er zelf niet echt bekend mee. > (http://www.jansenvandenhout.nl)

Hier wat foto's.

Ik hoop echt dat iemand me kan helpen... Alvast bedankt!

Afbeelding
Afbeelding
http://7.media.hyves-static.net/1479396 ... 96894.jpeg

Urban is rond de 1.66
Laatst bijgewerkt door ThePast03 op 05-05-13 00:57, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Tag toegevoegd, foto's in link gezet (maximaal 2 zichtbare foto's per bericht) en berichten samengevoegd (je mag maar éénmaal per maand je topic een schopje geven)

helloanoukx
Berichten: 254
Geregistreerd: 10-08-12
Woonplaats: Limboland

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 08-08-13 13:50

Niemand een ideetje? :(