Ik heb een paar jaar terug een veulen verzorgt en beleerd waarna ze verkocht is. Ze is geboren op Stal Vermeer in Bunschoten en is verkocht aan de handelaar Jan Kloek ergens in het noorden van het land.
Naam: Constance Contessa maar ik noemde haar Contessa of Tess Haar vader is de vorig jaar overleden dressuur hengst Kroonjuweel Haar moeder is de onbekende Nathilde van Stal Vermeer. Haar schofthoogte was denk ik rond de 1,50 tot 1,60m Ze is bruin met een wit kolletje op dr voorhoofd en een klein snebje op dr neus, ook heeft ze een wit voetje.
Ze was een erg lastige merrie met beleren en in de algemen omgang, ze was dominant en steigeren was haar manier om alles op te lossen. Ik heb dit niet goed kunnen oplossen door het vroegtijdig verkopen van Tess. Ik heb dr leren stappen draven galloperen sturen en remmen. Dit was het engie wat ze kende toen ze verkocht werd.
Ze had er en hekel aan als je peeskappen omdeed en sloeg hierbij regelmatig, ook d sperriem vond ze heel eng als die werd vastgemaakt.
Ik hoop echt dat iemand dr kent want ik zou dr graag een keertje opzoeken en kijken wat er van mn lieve Tess geworden is. Ze had namelijk super mooie gangen en was eigenlijk onwijs lief.
Hier heb ik een paar foto;s van veulen en van toen ze wegging. (foto's zijn te groot om weer te geven) Ik hoop echt op reacties..