Ik ben op zoek naar een paard dat veel voor mij heeft betekent, en dat nog steeds doet.
Achtergrondinformatie:
Een kennis van mij had dit paard. toen ik klein was kwam ik er wel eens. Toen ik een jaar of 13 geleden eens op had gezeten (hij had haar toen net) was het eerste wat ik dacht, dit is mijn paard. Het klikte zo verschrikkelijk goed, dat had ik nog nooit meegemaakt, en ook na mona heb ik dat nooit meer meegemaakt.
Aangezien die kennis ver weg woonde, zag ik haar alleen maar in de zomervakantie. Ze werd eigenlijk het hele jaar niet gereden, behalve in de zomervakantie. Hop Zadeltje erop en het bos in. Heerlijk was dat. Ze is oorspronkelijk gekocht als sportpaard, maar aangezien er niks meer mee gedaan werd, werd ze gedegradeerd tot fokmerrie. zo ver ik weet heeft ze 3 veulens gehad; Whisper S(merrie, donkerbruin precies hetzelfde uiterlijk als mona), Cojon (schimmelhengstje), en nog 1 die die kennis nu nog heeft waar ik de naam niet van weet.
Omdat ze niet meer gebruikt werd, en ik er zo'n klik mee had, zou ik haar kopen zodra ze haar laatste veulen had gehad, en deze oud genoeg was om zonder moeder verder te kunnen. Dit was eigenlijk al een jaar bekend. Door een domme actie van die kennis heeft mona toen een veulen gehad dat dood geboren is. Hierop was hij super teleurgesteld, en zijn gedrag leek wat op dat van een kind. Dat paard moet weg! nu meteen! Op dat moment had ik niet genoeg inkomsten om mona te onderhouden. Hij heeft haar daarop direct verkocht aan iemand anders zonder mij iets te zeggen (terwijl het zo ongeveer een afspraak was dat ik haar zou kopen. Dit had hij ook aan iedereen rondgebazuind). Vanwege deze actie heb ik dus geen contact meer met hem, en mochten we elkaar ooit tegenkomen dan wordt het onderwerp paarden ver ontweken.
Eerst baalde ik gewoon en was ik boos op hem. maar ik merk dat mona toch nog wel heel vaak in mijn hoofd heb zitten.
Ik heb dan zon ongelofelijke spijt dat ik haar toen niet toch meteen gekocht heb.
Ik weet niet heel erg veel over haar. Wat ik wel weet zal ik hier noemen.
Het paard dat ik zoek:
Naam: Mamora
Roepnaam: Mona
Koosnaam: Mownie
Ras: KWPN
Stokmaat: 1.64
Afstamming: enige wat ik weet was dat er Zeoliet in zat.
Kleur: bruin met zwarte manen en staart
Aftekeningen: 2 zwarte benen linksvoor en links achter, rechtsvoor een laag wit voetje, rechtsachter een heel klein
beetje wit.Hele brede bles, onderaan breed, bovenaan beetje uitlopend naar 1 oog
Mona heeft altijd bij die kennis in Beerze (overijssel) gestaan. Zijn dochter sprong er wat wedstrijdjes mee. Zo ver ik heb begrepen is dat ze verkocht is naar ergens in de buurt van Den Ham (overrijsel). volgens hun woorden "gaat verder als beginnerspaardje. voor serieuze sport is ze ze toch te oud" ze was toen ongeveer 15 toen ze werd verkocht. Dit zegt al iets over hoe zij een paard zien.
Heb nog wat foto's kunnen verzamelen. Let niet op mij, sommige foto's zijn van een bonte middag op kamp. Ik moest erbij lopen als
Deze foto's zijn gemaakt in 2005/2006. in 2005 was ze nog mooi in vorm, in 2006 was er al meer dan een jaar niks meer met haar gedaan, dus spieren zijn weg en was te dik. De donkere foto's die er oud uit zien zijn gemaakt met een wegwerpcamera, dus slechte kwaliteit.


Ponykamp in 2005:
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... /mona1.jpg
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... /mona2.jpg
Hier ook nog, hier kun je soms duidelijk aftekeningen zien:
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... C00417.jpg
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... C00405.jpg
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... C00416.jpg
Hier een jaar later in 2006:
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... C01112.jpg
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... C01113.jpg
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... C01114.jpg
Hier nog 3 foto's die ik ooit van de dochter van de kennis heb gekregen: Zij is de ruiter;
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... 886988.jpg
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... 886873.jpg
http://i415.photobucket.com/albums/pp23 ... 886531.jpg
Ik hoop zo dat iemand mij kan helpen!!!!!!