Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
EliseXJoelle schreef:heej ik ken Lizzie! heb vroeger ook op de manege gereden!
Als je me even een PBtje stuurt kan ik thuis voor je wat foto's van haar opzoeken. (ik heb ook een foto van nog voordat ze op de manege stond bij haar vorige eigenaresse)
Ze is inderdaad naar een kinderboederij gegaan, waar ze het erg naar haar zin schijnt te hebben.
Ik weet niet hoe het nu met haar gaat, al een tijdje niks meer van gehoord (en rij zelf ook niet meer op de manege) Staat er op de site van de manege niet naar welke kinderboederij ze is gegaan?
Volgens mij was ze in Dordrecht gebleven, maar anders staat ze tussen Rotterdam en Dordrecht op een kinderboederij volgens mij!
Lizz schreef:Ik ken Lizzy ook nog, wat een pony was dat. De tandarts kwam maar mevrouw bleef sterk onlangs de verdoving.
Waar ze naartoe is gegaan weet ik niet (meer), maar als je het aan de goede personen op de manege vraagt, laten ze je dit heus wel weten.
En anders succes met je zoektocht