Ik heb hem zelf gefokt en hem als 3 jarige verkocht aan iemand in Hoevelaken die hem wilde beleren en naar Engeland verkopen, later vertelde die man dat hij met hem bezig was geweest, maar voor hij er op had gezeten had iemand hem gekocht, een Nedelander.
Later heb ik wel eens van mensen gehoord dat hij langs de spoorlijn bij Utrecht (?) stond, maar die hadden hem alleen van een afstand gezien, maar het is wel een apart opvallend paard.
Nog later hoorde ik een keer dat de paarden daar in beslag waren genomen en hij er niet meer stond, ik heb geen idee of dat waar was.
Nu hoop ik dus zo dat hij uiteindelijk goed terecht is gekomen, het was een heel lief paard, hij was alleen niet met iedereen makkelijk aan zijn benen.
Toen ik hem verkocht was hij al rond de 1.70m.


Ik hoor het graag als mensen meer weten ook van wie die paarden bij het spoor waren als iemand hem daar van herkent!