Als het lekker weer is.. zet je dan je paard meteen gewoon dag&nacht op het land? Of bouw je het rustig op.. en hoe bouw je het dan op ?
En het is nu superdroog, heel lang niet geregend. Hoe doe je het als het weer gaat regenen? Waarschijnlijk gaat het gras dan weer heel veel groeien.
Mijn verzorgpony is 22 jaar, en we moeten een beetje uitkijken dat ze niet te dik wordt. Ze is al vrij 'aan de dikke kant'. We hebben het rustig opgebouwd, en ze staat nu 6 uur op het land. Het fijnste is, als dit zo kan blijven, of nog langer opbouwen. Morgen ga ik het land door 2e delen, dus dan heeft ze minder gras. Maar als het volgende week gaat regenen, moet ik dan weer terug naar de 3 uur per dag? Of maakt dat niks uit..
Zo, een heleboel vragen, hoop dat iemand advies kan geven





, ze heeft meestal juist een te dikke vacht