Ik gebruik hem voor tijdens het rijden over het zadel heen, en om op te drogen na het afspuiten. Maar je moet deze deken zeker niet in de wei opdoen, hij heeft namelijk geen singels, en is er kwetsbaar.
Prijs - kwaliteitsverhouding vind ik wel goed, maar zou hem niet oplaten in de wei of bak want bestaat de kans dat je geen deken meer hebt maar wat losse stukjes stof.
Ik zou hem alleen gebruiken voor het rijden maar niet om je paard met deze deken op de wei te zetten.Ik denk dat er niet veel van je deken overblijft dan.
ik zou .. ( jeetje wat heb ik een goede eigen mening) mee gaan met de rest
Ja ik ben het ook eens met de meningen van de andere bokkers. Je kunt evt. met een dekensingel proberen maar dat blijft waarsch ook niet zitten als je paard gaat rollen (met alle gevolgen van dien )