Ik heb verschillende forums gelezen over eczeemdekens. Helaas kom ik er toch nog niet echt uit. Het seizoen begint natuurlijk al weer bijna dus ook ik wil op tijd een deken hebben. Toen ik mijn paard kreeg heb ik een Rambo sweet itch hoody erbij gekregen. De deken hield het niet heel lang vol vandaar dat ik nu graag een andere wil proberen.
Ik wil dit jaar een strakke eczeemdeken proberen. Nu was ik een beetje aan het kijken en wat heb je er veel zeg...
Zo heb je ze van BR, Equest, Horze, HKM, Pfiff, Premiere, Horka, Sweet itch, etc. Ik wil graag:
- Een vaste hals
- Losse buikflap die ik er zelf omheen kan doen
- Hals niet aan halster vastmaken
- Hals niet naar beneden zakt
- Tijdens grazen hele hals beschermd is (niet voor de helft onbeschermd)
Ik twijfel nog over:
- Elastische stukken bij schoft en loopsplit? (helpt het elastische tegen het scheuren van schoft, bij mijn paard zit die altijd erg strak bij de schoft)
- Zebra print?
Graag wil ik jullie hulp vragen over jullie bevindingen over bovenstaande merken, denk wel aan de strakke eczeemdekens! (Zie foto voor soort)
Alvast bedankt! Groetjess


voor mij geen andere deken meer als de rambo. 
.