Mijn KWPN merrie (5,5 jaar, 1.61) is op zoek naar een passende jas. Het probleem is namelijk dat als de deken voor haar ruglengte goed is, zij drukplekken rond de schoft krijgt. Nu staat zij met een oud model Bucas Smarex Extra maat 6'6 (198), schoft blijft heel
 , maar het is zacht uitgedrukt een paardje in een soepjurk, en uiteraard plast zij dus ook over de deken..
 , maar het is zacht uitgedrukt een paardje in een soepjurk, en uiteraard plast zij dus ook over de deken..Ik heb in mijn omgeving geen mensen met een zelfde model paard waar ik eens een deken van kan passen, plus dat de drukplek pas na een paar dagen ontstaat. Voor zover ik weet bestaat er geen dekenpasservice en telkens dekens inkopen a minimaal €100,- die ik voor de helft weer kan verkopen gaat mij ook wat ver..
Iemand tips? De merrie is absoluut niet breed, heeft een gewone schoft, typisch damespaardje. De deken moet uiteraard waterdicht zijn en het liefst redelijk sloop proof!

 
	
   
 Geplaatst
               Geplaatst 


 
                                                         
 
                                                         
 De tabel in link in mijn bericht is van Bucas zelf. Die telt natuurlijk ook voor andere merken die met engelse maten werken.
 De tabel in link in mijn bericht is van Bucas zelf. Die telt natuurlijk ook voor andere merken die met engelse maten werken.                                                         