Mijn horseware dekens (1200 denier) waren niet echt waterdicht meer (de 1 is 1 jaar oud, de ander is 2 jaar oud). Ik heb ze professioneel laten wassen en waterdicht maken. Het is beter, maar nog niet optimaal.
Nieuwe dekens kopen is een optie, maar ik wilde eerst nog eens testen wat een spray doet. Wat zijn jullie ervaringen hiermee? En welk type spray?
Ik begruik bucas impregneerspary voor mn bucas dekens, maar ook voor m'n amigo's Niet te zuinig sprayen, dikke laag op een schone deken. Halve spuitbus per deken ongeveer.
Heb ook wel impregneer van de action.. stukken goedkoper, maar die gebruik ik meer om mn hondenjasjes en zadeltassen waterdicht te houden (die ik zelf maak dus..)
Hoor ook hele goede verhalen over de waterdicht spray van de action.
Whild
Berichten: 3920
Geregistreerd: 26-03-03
Woonplaats: Limburg
Geplaatst: 09-02-16 11:32
Oei, ik schrik wel een beetje van het feit dat de betere variant van de Horseware na zo'n twee jaren al niet meer waterdicht zouden zijn. Is dit iets wat jullie normaal achten voor deze kwaliteit en prijs? Mijn 1200D Amigo Bravo is onderweg met de post, ik verwacht eigenlijk dat die de komende vijf jaar toch zeker zijn werk gaat doen.
Succes met insprayen TS, laat je ons weten wat het beste hielp?