Deken twijfels

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
dekoezegtboe

Berichten: 3568
Geregistreerd: 15-12-03
Woonplaats: Vlaardingen

Deken twijfels

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-10-13 10:08

Gisteren ben ik terug gekomen van vakantie. Toen ik op vakantie was heeft Snow zijn verzorgster elke dag Snow beweging gegeven, maar hij was wel weer behoorlijk stijf gisteren.
Hij staat 24/7 buiten met sinds vorige week weer onbeperkt ruwvoer.

Ik kan mij herinneren toen het weer een paar weken geleden ook omsloeg dat Snow ook stijf was. Zou hiervoor een deken kunnen helpen?

Vorig jaar heeft hij ook even onder een deken gestaan toen hij nog geen onbeperkt ruwvoer kreeg. Ik had toen een (vrij oude) bucas (195) over genomen van iemand omdat je die ook over een nat paard kon leggen. Dat vond ik een groot pluspunt omdat Snow nogal snel en veel zweet en het dan echt uren duurt voor hij weer een beetje droog is.
Na een paar weken heb ik de deken afgedaan omdat hij een drukplek kreeg op zijn manen.
Snow is een groot en breed gebouwde tinker van 1.65 (wel slank). Hij heeft voor zijn vliegendeken maat 205.

Zou een deken kunnen helpen en wat voor deken zouden jullie aanraden?

Martine

Berichten: 10330
Geregistreerd: 14-03-07

Re: Deken twijfels

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-10-13 13:22