http://www.bokt.nl / http://www.detelegraaf.nl / http://www.omroepwest.nl
Ingezonden door meerdere Bokkers
De Dierenpolitie heeft een inval gedaan bij de vermeende Haagse dierenbeul Quirine de K, waarvan op 6 november 2014 ook twee pony's en een paard in beslag zijn genomen. In haar zwaar vervuilde benedenwoning in de wijk Mariahoeve werden onder erbarmelijke omstandigheden diverse verwaarloosde dieren aangetroffen.
Tijdens de ontruiming sloeg de Haagse op de vlucht. Voor zover bekend is de vrouw, die de afgelopen jaren diverse keren voor de rechter moest verschijnen, nog steeds spoorloos.
Bij de ontruiming van de woning werden volgens ooggetuigen 24 kippen en drie verwaarloosde katten gevonden. Ook trof de politie zeven dode kippen aan. De acht honden die in het huis zaten, werden meegenomen door de K., die er op een fiets vandoor ging.
De Haagse Quirine de K. is geen onbekende van de Dierenpolitie. De afgelopen jaren moest de vrouw meerdere malen voor de rechter verschijnen, omdat zij haar huisdieren zou verwaarlozen. Het gerechtshof in Den Haag sprak haar toen vrij voor het verwaarlozen van paarden, honden en katten.
Reageren mag hier: [VN] Haagse dierenbeul opnieuw de fout in