Ik kan mijn paard soms echt niet volgen. Zo had ik een tijdje geleden een wedstrijd en iemand vanop stal boodt me aan om mee te gaan met de van ( zij had er ook wedstrijd met haar paard en dan konden we samen gaan). Ik vond het wel een goed idee, maar ik had ook wat bang omdat mijn paard niet echt graag op de van gaat. Wonder boven wonder liep hij zo de van op ( toen we het gingen proberen) zelfs in de donker. Dag van de wedstrijd igor ging braaf de van op, aangekomen op de manege moesten de paarden aan de van gebonden worden om ze op te zadelen ( ik dacht weeral oei, dat gaat niet goed zoals hij bang heeft van die van) hij bleef braaf staan en er was niks aan de hand. na de wedstrijd paarden op de van en naar huis. Nu de volgende dag stond die van naast de stallen en toen ik er met mijn paard langs moest had hij er bang van ( ten eerst die van stond er al bijna altijd en ten tweede de vorige dag stond hij er zelfs aan vastgebonden en er was niks aan de hand).
Nu gisteren is hij op mijn voet gaan staan ( en ben ik op de grond gevallen) nadat hij zomaar ineens bang had van een andere van ( waar hij al een stuk of 5 keer heeft op gestaan). Ik had ervoor even met een man staan praten niks aan de hand, ik stap wat verder en ineens springt Igor opzij op mijn voet ( maar dat is gewoon pech geweest).
Iemand misschien een idee waarom mijn paard zo de ene keer wel en de andere keer geen bang heeft? Dit is niet enkel bij vannen ook soms gewoon wat hout wat verkeerd ligt ofz.