mijn Bantos wilt in de buitenpiste niet draven terwijl hij dat in de binnenpiste wel wil doen. hij heeft geen schrik om buiten te zijn , hij houdt er zelfs van!! oe laat ik mijn paar ddraven in de buitenpiste?? ik heb alles al geprobeerd! zweep, sporen, lossere teugels, ... stappen wil hij wel doen maar draven niet... HELP!!
Mischien heeft hij ergens last van en is de bodem van de buitenpiste harder of zwaarder, waardoor hij daar moeilijk kan lopen? Ik zou eerst even kijken of alles met zijn benen in orde is en niet gelijk een zweep of sporen erbij pakken
Als het nix met de bodem of de benen te maken heeft, kun je altijd vragen of iemand even langs hem gaat lopen. Of jij zelf, kijken of hij zonder iemand erop wel gewoon aandraaft.