Hallo,
Wij zijn Sanne en Melissa,
Wij zijn van plan om per 1 april (geen grapje) een paard te leasen van iemand die een studie gaat volgen en er de komende 2 jaar geen tijd meer voor heeft!
Nu zijn wij bezig met een contract op te stellen, en dit gaat redelijk toch ben ik benieuwd of we het wel goed doen!
Het is de bedoeling dat wij de stalling hoefsmid entingen tandarts en luxe artikelen zoals:sjabrakken etc gaan betalen dit blijft ook van ons.
We willen een opzeg termijn van 2 maanden en duidelijkheid over als er wat met het paard gebeurd buiten onze schuld om bijv trap in het land gek doen in de paddock hoefzweer etc.
Kijk een singelwond is onze schuld maar struikelen in de paddock en kreupel worden kunnen wij ook niks aan doen ook al heeft ze alle beenbescherming om(niet dat we niet goed voor haar zorgen hoor dit zijn voorbeelden!!)
Ze is compleet verzekerd maar hoe werkt dat precies ?
Kan je gewoon veearts bellen en dekt de verzekering het dan gewoon ook bij beenblessures etc.
Heeft er iemand misschien zo’n lease contract liggen?
Of hoe hebben jullie deze opgesteld (door middel van een advocaat of gewoon met elkaar)
Als er iemand bereid is om zijn eigen lease contract naar ons te sturen zou ik dat echt super vinden (er wordt serieus mee omgegaan geen gekke dingen!!)
Natuurlijk zijn alle tips meegenomen hoop ook écht dat er mensen zijn die ons kunnen helpen
Alvast super bedankt !
Groetjes Sanne en Melissa