Ik schrijf deze topic omdat ik hierdoor al nachten wakker lig.
Vlak bij mijn huis, 30 m afstand, staan mijn paardjes.
Ik heb 1 kei lieve merrie en doet echt nooit een vlieg kwaad en ik kan er ECHT ALLES mee doen.
Sinds hemelvaart heb ik er een ruin als gezeldschap voor haar bijgekocht.
Die 2 gaan ALTIJD helemaal goed samen, tot voor kort een week geleden.
Sinds vorige week gaan de pony's elkaar gigantisch vervelen als ze bijv. geen zin meer in hun hooi hebben.
Mijn merrie vraagt iedere keer aandacht bij de ruin (ze kunnen met hun hoofden bij elkaar op stal, kan ik moeilijk veranderen) en als hij komt bijt ze in een velletje bij hem. Dan begin ze zelf verschikkelijk te gillen en te stampen.
Dit alles kan ik door het raam van mijn huis zien. Zodra ik eraan kom...doet ze het niet meer!
Eerder deze week deed ze dit alleen 'smorgens om 6.30 u - 7 u....en 'savonds rond 21 u....maar tegenwoordig begint ze midden in de nacht hiermee en dan kunnen wij ECHT niet meer slapen omdat het gewoon de heletijd aanhoud...ook na een keer flink boos worden.
Het enige wat ik nog kan doen is in de wei gooien, dan is het rustig en zijn ze lief voor elkaar, maar dat doen we liever niet ivm de veiligheid. Ze staan overdag de hele dag in de wei!
Wie weet hoe dit kan?!! Dit is nu 9 dagen aan de gang!?!?!!!!
Hoe kan ik het verhelpen!!!
HELP!!
Groetjes
Dan gaat het dus weer over.