Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Cassidy schreef:De overgang van kriebelen/likken naar kleine hapjes geven (zoals ze dat bij elkaar doen als ze elkaar aardig vinden) is snel gemaakt, en ik zou daar zelf dan niet zo blij mee zijn als hij dat in mijn gezicht zou doen. Uitkijken dus, hoe schattig het ook is, en hoe lief je haar vindt.

. Maar zoals Cassidy al zei kan hij ook
lorenzolover schreef:Cassidy schreef:De overgang van kriebelen/likken naar kleine hapjes geven (zoals ze dat bij elkaar doen als ze elkaar aardig vinden) is snel gemaakt, en ik zou daar zelf dan niet zo blij mee zijn als hij dat in mijn gezicht zou doen. Uitkijken dus, hoe schattig het ook is, en hoe lief je haar vindt.
waarom moet ik daar voor uitkijke ? oke hij kan bijten ( doet hij ook vaak ) maar never in mijn gezicht en zeker niet als hij aan het knuffelen is.

Sifra_ schreef:Gezicht zou ik niet toelaten. Als hij op je arm od doet (zacht!) zou ik het wel toelaten.
http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=119&t=619622
Dit is ongeveer hetzelfde