ik denk zelf wel dat het daar mee te maken heeft.
we weten natuurlijk niet of ze drachtig is, dat wordt woensdag getest, maar ze is zo veranderd dat ik echt geloof dat het bijna niet anders kan dan dat ze het wel is.
daarvoor deed hij ook wel eens lelijk, maar dan was het echt alleen tijdens het voeren. nu fliktie het ook gewoon als zij aan een halster staat om gezadeld te worden of hij ziet dat ze lekker rustig staat te dutten en anmoet hij ineens op dat plekje zijn. of hij jaagt haar de stal uit.
maar zoals gister was het weer heel vaag. merel liep de bak in en willem hobbelde er achter aan. overal waar merel liep zat willem er achter. hij kroop nog net niet met zijn kop in haar kont en dat ging allemaal perfect. nix geen oren in de nek, merel vond het wel best.
we hebben nog een klein stalletje achter de bak, met een stukje paddock, groot genoeg voor merel, maar dat is ook de oplossing niet om haar apart te zetten omdat ze dan te vlakbij de 3 andere arabieren zit.
en angezien mango(de ruin van het stel) zo erg op zijn merries is en merel echt aanviel(willem trouwens ook als je aan het rijden bent, hun wei grenst aan de bak)
we moeten hem echt opsluiten in stal als wij door hun wei moeten met de paarden om een buitenrit te maken.
dus dat is ook al geen oplossing.
willem en mango samen hebben we al eens gedaan. dat is ff leuk in de bak, maar de klik is er niet echt tussen hun en mango zit liever tussen zijn merries. hij is er ook zo 1 die dus gewoon met of zonder stroom draad door het lint heen rent. hij heeft zelfs een weidepaal vanmassief hout doormidden gebeukt.
dus willem kan ook niet bij hun in de wei.
lastig allemaal