Mijn merrie staat sinds 5 maanden op een paddock paradise met 2 andere merries (die staan al jaren bij elkaar). Dit ging voorheen heel goed, ze had altijd al wel meer met de ene merrie. Maar sinds afgelopen week is ze ineens heel vijandig naar de andere merrie en jaagt ze haar twee weidegenootjes steeds uit elkaar, daarbij is ze heel claimerig over de ene merrie. De merrie die ze opjaagt is al op een wat oudere leeftijd, dus het is zeer onprettig dat zij steeds word opgejaagt.
Ze staan sinds afgelopen week op een nieuw stukje weiland, dus ik dacht dat het misschien nog kon liggen aan het feit dat ze het nieuwe stukje weiland als haar bezit ziet maar helaas is ze ook op het oude stuk heel vijandig en claimerig.
Is er iemand die een idee heeft hoe en of dit op te lossen is? Aangezien het hier voor wel heel goed ging, en mijn merrie nu telkens alleen moet staan.
Ik hoor graag jullie ervaringen en ideeën!
