Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
AnnevM schreef:Ze reageerde ook vrij heftig op aanrakingen en dit heb ik op kunnen lossen door middel van grondwerk en herhalen, herhalen, herhalen.
AnnevM schreef:Dat is ook mijn grote droomBen onwijs fan van Tristan Tucker en heb hem ook live gezien op de paard&lifestyle masterclass, geweldig. Je kan nu via paard&lifestyle een training bij hem winnen maar ik hoorde dat het bijna onmogelijk is om bij hem te lessen?
Billy, het enige wat ze krijgt is per dag iets minder dan een hele schep brok van Besterly en na het rijden een suikerarme muesli. Ik heb een tijd poeder gegeven van de osteo die ervoor zorgde dat heel het hormonenstelsel gereset werd waardoor ze geen overmatige/onnodige stresshormonen ging aanmaken. Was een poeder waar veel verschillende kruiden en dingen inzaten. Toen ik die poeder gaf, deed ze het een stuk minder. Wellicht een mogelijkheid dat daar ook magnesium in zat waardoor het trillen afnam? Interessant, ik ga me even inlezen, dankjewel!