Hallo! Kunnen jullie ook echt NIET een verzorgpony vinden al verlangen jullie zo? Op deze topic kan je een aanbod plaatsen van een pony die een verzorger nodig heeft of juist een bericht plaatsen dat je een verzorgpony zoekt.
Zet er veel info bij! Hoe groot je bent, of je kunt rijden, enz. EN HET BELANGERIJKST WAAR JE WOONT!
Misschien vind je wel een verzorgponyxD groetjes Maud.
maud misschien moet je eerst de regels eens doorlezen.
Gucci_
Berichten: 2475
Geregistreerd: 02-05-07
Geplaatst: 13-09-14 20:57
Kon moeilijk een verzorger vinden voor mijn pony. Meestal eendagsvliegen of gewoon meisjes die even nieuwsgierig waren. Ik woon in De Valom (Friesland) Ik zoek echt iemand die regelmatig komt, geen mooiweer rijders.
Hier is ook al een topic over bij verzorgerspraat.
LinekeP
Berichten: 342
Geregistreerd: 03-06-14
Woonplaats: Noord-Holland
Geplaatst: 13-09-14 20:59
staat niet goed, en dit soort dingen horen op de bokt markt
MaudSylvana
Berichten: 5
Geregistreerd: 13-09-14
Geplaatst door de TopicStarter: 13-09-14 21:01
Ik heet Maud (Jaa ik zoek ook een verzorgpony xD) en woon in Haelen, dat ligt in Limburg en de dichtstbijzijnde stad (iets minder dan 10 km) is Roermond. Ik ben 12. Ik ben 1.63 Ik rij 4 jaar en eigenlijk al wel gevorderd, ik rij dressuur lessen, kan goed springen en ook dingen zoals zonder zadel en zo. Ik zou graag willen rijden maar het maakt me helemaal niet uit of het met een bak is of niet, en echt, ik vind aaaallllee pony's goed! =) of paarden! Ik zou het leuk vinden als je er ook een beetje mee mag spelen enzo, dus bijv. vrijheidsdressuur leren, zonder adel enz. Maar HET maakt me echt niets uit! Een pittige pony zou ik leuk vinden maar mak of pittig, het maakt me niets uit! Jong, of oud, Het maakt me echt niets uit.
Hoe vaak ik zou moeten koen maakt me ook niet echt zo, 1/2/3/ misschien soms wel 4 keer in de week, ik kan op alle dagen, behalve vrijdag.
Hopelijk een reactie, ik ben nogsteeds op zoek! Groetjes Maud.
MaudSylvana
Berichten: 5
Geregistreerd: 13-09-14
Geplaatst door de TopicStarter: 13-09-14 21:03
Sitaloverx schreef:
staat niet goed, en dit soort dingen horen op de bokt markt
ja sorry XD net nieuw op bokt!
Iejoor
Berichten: 2596
Geregistreerd: 19-12-13
Woonplaats: Overal en nergens
Geplaatst: 13-09-14 21:03
Ik denk dat je beter de regels van Bokt eerst kan lezen Dit mag namelijk niet
Veel succes met het zoeken naar een verzorg pony/paard!
Martine
Berichten: 10330
Geregistreerd: 14-03-07
Geplaatst: 15-09-14 18:18
Lovealmar schreef:
Ik denk dat je beter de regels van Bokt eerst kan lezen Dit mag namelijk niet
Veel succes met het zoeken naar een verzorg pony/paard!