Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
) migomirre schreef:Dan zal ik wachten idd tot je iemand hebt gevonden die je wel kan helpen. Pony is ook nog maar 3, dus nog tijd genoeg (vind 3 ook nog vrij jong, is mijn mening). Dus gewoon lekker verder zoeken en nog even wachten.
Een pony verknoeien is nl makkelijk, maar daarna weer goed beleren is moeilijker!
Het leest zo een tikkeltje irritant
Gydja schreef:Nou ik heb thuis een super lieve shet staan. Ze is nu net 3 jaar. Maar van af begin dit jaar zijn we al aan het oevenen met het bit. Dat vind ze nu wel oke. en Het kouwen op het bit doet ze 1 minuut en dan stopt ze. Nu dacht ik zelf ik kan wel wat verder gaan. Dus ik ben gaan leunen op de rug van de pony en ik heb er dekjes op gedaan. maar nog geen singel want ik heb geen zadel voor haar. Maar nu weet ik niet meer hoe ik verder moet. Kunnen jullie mij helpen?
o, ja, soms krijgt ze het voor elkaar om de tong over het bit heen te wurmen. wat kan ik daar aan doen?
klinkt raar maar helpt echt, hoef je maar een keertje te doen
Gydja schreef:ja, die heb ik maar die komt niet bij de pony. Het is m'n instructriesse. Maar die geeft me tips enzo maar die komt niet echt bij m'n pony dus.
ik wil graag zelf m'n pony beleren en niet laten beleren hulp is oke! daar ben ik ook zeker voor. Maar wat kan ik doen als die persoon er niet is want ik wil graag elke dag oevenen en niet 1x perweek. ( ze krijgt ook nog wel rust hoor)