Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Ik zou geen hoofdstel doen, het beestje is nog maar een baby. In die situatie is een bit echt een dwangmiddel. Nogal zonde om daar meteen naar te grijpen.
!
het hielp wel
Jenkins schreef:sil was ook zo'n boef buiten. op de heen weg was hij super braaf, maar zogauw jje omdraaide was t bokken en steigeren, springen enz. toen met touwhalster gegaan en zweep, hij moest maar gewoon is rustig lopen. heb heb niet hard geslagen alleen laten merken dat ik het totaal niet op prijs stel. slaan is hij ook niet van onder de indruk. meer van het geluid, dus zwaaien met de zweep was wel voldoende.
of wat ook hielp bij sil, zo gauw hij raar ging doen zette ik hem in zn achteruit. zo is hij een keer t hele stuk achteruit terug gegaan.het hielp wel