Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
. We hebben er zelf ook altijd moeite mee gehad om haar stal schoon te houden, maar nu staan we op een nieuwe stal waar 2 keer in de week uitgemest wordt (ma en do).
en het uitmesten en opstrooien gebeurt echt alleen 2 keer in de week. Je moet die laag vlas dus niet weghalen, hoe lang ze het bij ons laten liggen weet ik niet, maar we staan er nu 2 maanden. O, ja, de stal is iets groter dan 3/3meter. Succes ermee, hoop dat het bij jou ook werkt, want het is echt frustrerend als je zo je best er voor doet en het blijft een smeerboel. 


Van mesten op een bepaalde plaats heeft ze nog noooooit gehoord helaas. En dan loopt ze alles in het rond. Soms heb ik het idee dat ze iedere verse mesthoop zorgvuldig met schoon stro bedekt
