Het paard stond in het landje met twee andere paarden.
1 Paard liet zich pakken, maar mijn verzorgpaard niet en het andere paard liep haar lekker op te jutten.
Ik weet dat als ik nog even had geroepen en gewacht dat ze dan zou komen, normaal fluit ik een keer en dan staat ze naast me.
Maar de eigenaar stond al naast me met een bak biks te rammelen, ja dan komen ze wel.
Hij zei van: zo is het toch veel makkelijker? Ik zei zo doe ik het liever niet, dan kun je voortaan iedere keer met een bak biks aan komen lopen anders komen ze niet meer.
Oplaatst liep het zo uit de hand dat hij iets zei in de trant van: mooi dan weet ik genoeg, dan hou je er maar mee op
Ik heb liever niet dat het paard begint te bijten en te schooien en alleen nog maar gelokt kan worden. Met geduld kom je een heel eind, ik weet zeker dat ze was gekomen als ik even had gewacht.
Wat vinden jullie?

