Ik ben even ten einde raad. Momenteel hebben wij op stal drie jaarlingen staan die bij elkaar in het land staan, In die wei daarnaast staan meestal twee merries, waarvan een merrie, bijna zo goed als dagelijks door het draad gaat.
In die wij daarnaast, staat een drie jarige, een 5 jarige, en nog een 12 jarige, en in die wei daarnaast staat een merrie met veulen.
Nu is het zo dat die ene merrie, echt zo goed als dagelijks door het draad gaat.
In eerste instantie, dacht ik het komt door de jaarlingen. Dus heb ik alles een keer geswitcht. En gebeurde het weer. Het stroom staat er gewoon op, ik denk ik kijk gewoon wat er gebeurt als ik het aanraak haha.. en ja heb het gevoeld..
Toen ben ik gaan denken, van ja er staat steeds minder gras, en ga zo maar door, dus gaan bijvoeren in de wei. En als nog gebeurt het.. En nu vanochtend, ik zet ze buiten, ze staan nog geen tien minuten buiten en toen was ze er alweer doorheen gelopen. Ik eigenwijs, het draad gemaakt en weer terug gezet tot drie keer over.. En ja ben het nu een beetje zat eigenlijk, maar kan het niet maken om haar op stal te laten staan, en kan het ook niet maken dat zei zichzelf verwond. Nu is het zo, dat die twee merrie's onafscheidelijk van elkaar zijn. Daar ligt het dus ook niet aan. Heb alles maar dan ook alles al geprobeert. Maar kom er niet uit. Wat zouden jullie doen?? Ik zit er dus even helemaal doorheen.
Tevens staan alle paarden erg rustig op de wei. geen gebok geen gevlieg.. Dus ik ben echt maar dan ook echt ten einde raad.