Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Smartie2004 schreef:Ik verleng hem elke keer,
Regels worden ook ieder jaar strenger
om die reden verleng ik hem ook braaf iedere 2 jaar weer
kan me geld wel beter besteden
Twwe weken geleden kreeg ik een brief om m'n bewijs te laten verlengen maar aangezien ik gestopt ben met rijden zie ik het nut er niet meer van in
(ziet er niet uit!)
brokkie87 schreef:Het is wel makkelijk dat je verzekerd bent voor schade die je aan zou kunnen richten buiten, en het ligt er een beetje aan waar je woont, in sommige gebieden is een ruiterbewijs verplicht.
Siersma schreef:Ik heb ook net weer de verlengbrief binnen gehad, en ik verleng m gewoon iedere keer. Ik heb ook een paar jaar niet gereden, maar wel altijd verlengd. En dat komt dus goed uit, ik heb vorig jaar mn eigen paardje gekocht. Als ik t nu zou moeten halen kost t erg veel en is erg moeilijk. Dus ik verleng gewoon iedere keer. Maar weet iemand trouwens of je ook je foto kunt laten vervangen? Ik ben 24 en heb de foto van toen ik 10 was er nog op staan.(ziet er niet uit!)