prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
lausan
Berichten: 1020
Geregistreerd: 27-12-06

prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-05-08 10:06

Ik weet niet zeker of dit hier thuis hoort, maar kon geen betere categorie vinden.

Ik heb een jaarlingmerrie (v. Santano) op het oog. Ze is nu van een kennis en die verkoopt haar. De merrie staat bij mij in de buurt en ze spreekt me heel erg aan; van veulen af aan eigenlijk al. Nu wil het toeval dat ik haar gister op Marktplaats heb zien staan (ik kijk eigenlijk nooit naar paarden, maar nu per ongeluk wel een keer) en ik heb gemaild met de eigenar voor de vraagprijs. Ze geeft geen getal aan, maar zegt dat er over de prijs zeker te praten is (zeker ook omdat ik een bekende ben).
Maar ik heb totaal geen idee... Dus ze zouden me alles wijs kunnen maken. Wat zouden jullie maximaal betalen?

Zilly
Berichten: 3037
Geregistreerd: 25-11-02
Woonplaats: ZTM

Re: prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-05-08 11:01

Tsja, er spelen meerdere zaken een rol bij het bepalen van de prijs. Zoals predikaten aan moederskant e.d Knipoog

Ik vind het dan ook moeilijk om zomaar een max. prijs te noemen, omdat je te weinig informatie geeft. Stel dat de moeder geen bijzondere predikaten heeft, jaarling staat goed op de benen... max. €2500

lausan
Berichten: 1020
Geregistreerd: 27-12-06

Re: prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-05-08 11:14

Moeder heeft staatspremie (al heb ik geen idee wat dat inhoudt...). Voor mij heeft dat geen meerwaarde, maar ik kan me voorstellen dat het de prijs wel kan opschroeven Ja
Jaarling staat netjes op de benen, gangen zijn goed, draf is sterk punt.

Zilly
Berichten: 3037
Geregistreerd: 25-11-02
Woonplaats: ZTM

Re: prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-05-08 11:23

Ik zou qua prijs toch wel €2000 - €2500 in gedachten houden Ja

(terwijl ik ook een Santano jaarling van €6500 op MP zag staan Nagelbijten / Gniffelen )

CalvinM

Berichten: 1195
Geregistreerd: 26-08-04
Woonplaats: hengelo (gld)

Re: prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-05-08 11:24

Staatspremie staat volgens mij gelijk aan ster (kan ook keur zijn) bij het KWPN. Mams heeft dus een predicaat en dit zal van invloed zijn op de prijs van het veulen. Hoeveel? Geen idee. Gewoon even rond de tafel gaan zitten.

Anoniem

Re: prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-05-08 09:31

Vraag gewoon om een richtprijs.. Dat is het minste wat ze kan opgeven.. Mijn Santano hengstje komt uit een Elite merrie, en heb ik voor een mooie prijs kunnen kopen..

Anoniem

Re: prijs jaarlingmerrie (v. Santano)??

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-05-08 16:32