Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
?
. Gewoon dat jij haar goed vasthoudt, en 1 iemand er achter die in eerste instantie met de stem haar achter de kont aanzit. Zodat ze er in staat kun je dr dan weer knuffelen en belonen
Die weet meestal wel oplossingen 
Amanda__ schreef:Er is niks engs gebeurd, waardoor ze angst ervoor moet hebben.

Daar weigert ze ook om de stal in te gaan. JoviBan schreef:Maar waarom wil je haar persée in een stal hebben? Nu ze zich overduidelijk niet meer wil laten opsluiten, kun je haar toch beter buiten laten?

lazal schreef:Wie heeft er ook een betonbodem in de stal? Als het paard ligt en gaat opstaan kan ie al uitglijden door de ijzers. Als haar dat gebeurt is, en dat is zo, is ze gewoon bang dat dat weer gebeurt. Wij hebben gewonen stroeve klinkers in de stallen, kan de pis weglopen in de voegen en ze glijden nooit uit.
Degene die die stallen gebouwd heeft was zeker een line-dancer, moet goed glijden, maar helaas niet geschikt voor paarden.