Heeft iemand ervaring met dit merk en hoe bevalt zit? Ze hebben hoge laarzen, met en zonder veters en ook jodphurlaarsjes. Weet iemand of deze laarzen groot of klein vallen en zijn ze idd erg lang?
Ik ken ze verder niet, maar ze lijken wel erg op de BR moda laarzen, die ik onlangs heb gekocht. Ik heb het dan wel over de veter uitvoering.. en zitten mij als gegoten. Deze BR moda zijn inmiddels op meerdere plekken te koop..
Maar over de maten van de Saxon, heb ik echt geen idee..
Ja die bedoel ik idd. Ik ben zelf nogal lang en in de UK zijn ze voordeliger te bestellen dan hier. Dus ik zat ook aan zo'n veterversie te denken. Hoop dan ook dat iemand qua schoenmaat en lengte kan vertellen hoe ze vallen.
pinboll
Berichten: 65
Geregistreerd: 07-08-08
Woonplaats: Amstelveen
Geplaatst: 18-02-09 15:36
Hooii,, Ik krijg deze laarzen een deze dagen. PB Me even dan houden we contact. Ik vertel wel even of ze ruim vallen hoofzijn ETC. Ik spreek je