Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Siebjuh schreef:inderdaad, heel veel geduld hebben en niets forceren. Ik vind bandageren en daarover transportbeschermers iets teveel van het goede als ik eerlijk ben.
friesiszwart schreef:is zij altijd probleemloos op de trailer gegaan? waarom zou je dan nu dingen verwachten?
Gewoon met je paard de trailer ingaan en zelf doorlopen. Lukt dit niet dat pas de vraag stellen.
CarpeDiem schreef:Veel oefenen, en zorgen dat ze een positieve ervaring over houd als ze bij jouw op de trailer gaat. laad haar in, rijd een rondje en laad haar in de wei uit (ok al ligt die langs stal). Als ze het leuk vinden dat ze mee mogen lopen ze uiteindelijk er vaak zo op.
Bandages én transport beschermers zou ik niet doen. Kent ze bescherming om haar benen? Zo niet, dan gewoon simpel peesbeschermertje om. vaak leveren transport beschermers als ze onbekend zijn meer stress op dan profijt..
carientje20 schreef:Zorg dat je paard gewoon transportbeschermers om heeft en verder een deken. BLijf rustig en kalm bij het inladen en lijd haar gewoon rustig erin. Als je afwacht en denkt zal ze wel de trailer ingaan gaan ze er gewoon niet in want dat voelen ze aan.
Dus mijn tip wees gewoon geduldig en kalm.
Nancy0 schreef:carientje20 schreef:Zorg dat je paard gewoon transportbeschermers om heeft en verder een deken. BLijf rustig en kalm bij het inladen en lijd haar gewoon rustig erin. Als je afwacht en denkt zal ze wel de trailer ingaan gaan ze er gewoon niet in want dat voelen ze aan.
Dus mijn tip wees gewoon geduldig en kalm.
Warom een deken?:$
ij ga mijn pony volgende week ophalen, doe zoiezo transportbeschermers om,
iemand nog meer tips?