Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
l0esjj schreef:Staat de andere pony er al in wanneer je de arabier inlaad?
zo ja, zou je het eens kunnen proberen dat ze er als eerste in gaat. Zo te horen heb je ook een 2paards trailer,
misschien het middenschot achteraan even loshalen en wat naar de zijkant zetten zodat ze veel ruimte heeft om ''in te stappen'' verder goed belonen als ze er in staat en gewoon vaak even met dr op de trailer en een stukje rijden zodat het meer gewoonte wordt.
Eventueel kun je haar ook nog zelf de trailer in laten lopen als het te gevaarlijk wordt voor de persoon die haar begeleid, maar denk niet dat wat zal oplossen aan haar gedrag.
cissy schreef:wat je er mee moet? er iemand bij halen die je paardje weer wat vertrouwen kan leren in de trailer, anders gaat het een keer goed fout als ze zo door loopt te drammen.
Het is absoluut te leren maar je kunt het niet alleen op dit moment. Waar woon je?
cissy schreef:als je dan maar wel op de juiste manier gaat oefenen en haar niet per ongeluk nog meer leert om niet te laden.
Niet dat je persé mij moet laten komen maar het is wel zaak dat je het op de juiste manier doet.
Kijk maar eens hier voor een paar tips: http://www.paardnatuurlijk.nl/weetjes/index.htm
en dan kijken links in het menu onder trailer laden. Op die manier werk ik ook.