Ik heb sinds een paar weken een ontzettend leuke Fries gevonden op Marktplaats, en ze zochten hiervoor een bijrijder.
Het is echt een schatje, was gelijk verliefd op hem. Ontzettend geschikt voor beginners (ik krijg samen met hem les), hij is heel erg braaf..
Alleen, wanneer het hard waait, is het soms een beetje moeilijk om hem uit de wei te halen. Ik snap dat wel, hij is dan iets 'frisser' enzo, maar omdat ik onervaren ben, vind ik het soms wel een beetje eng. Hij rent van me weg en geeft dan een bok, hij heeft tot nu toe nog nooit gebokt wanneer ik achter hem was.. Maar toch, die gedachte dat ie een bok kan geven wanneer ik achter hem sta...vind ik naar..
Ik laat hem dan altijd maar eventjes uitrazen, zorg ervoor dat ie rondjes om mij heen rent en dan komt ie vanzelf wel een keer op mij af en dan kan/durf ik het halster om te doen.
Volgens mij is dit niet zo'n super oplossing, wat vinden jullie ervan? Hebben jullie tips om iets zelfverzekerder te zijn, want ik blijf het een beetje eng vinden en wou toch graag iets sterker in m'n laarzen staan