Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Maar pfoei, wat een prijs! Jammer!! Iig hebben wij hier in de praktijk (fysiotherapie) een MovinSit, een soort kussentje die je op de stoel legt. Maar die werkt toch anders hoor, op de Balimo moet je ook écht rechtop zitten anders val je eraf.
Zou je zo'n Balimo niet zelf kunnen maken vraag ik me af, of zitten daar nog een hoop technische dingetjes aan die de doorsnee doe-het-zelver niet kan maken?garny95 schreef:Op de horse event was ik erg onder de indruk van de Balimo, ik zou hem graag aanschaffen maar hik wel tegen de prijs.
Weet iemand een alternatief, misschien wordt er ook zoiets gebruikt in de reguliere fysiotherapie of iets, wat goedkoper is ?
Een bal heb ik al.
Dioxide schreef:Ik bedoelde de DiscoSit, even snel gegoogled aan de hand van de MovinSitZou je zo'n Balimo niet zelf kunnen maken vraag ik me af, of zitten daar nog een hoop technische dingetjes aan die de doorsnee doe-het-zelver niet kan maken?
Ik ga eens kijken of ik 'm vergoed kan krijgen van de verzekering van de tegenpartij voor m'n rug. Heb een jaar geleden een ongeluk gehad, verschillende peuten gehad en een MRI, niets concreets er uit gekomen, maar trainen van bekken/onderrugspieren was wel nodig. En gezien dit met minimale belasting is zou het ideaal zijn ipv fitness.
Royaltjuh schreef:Die Balimo is echt goed!! Vriendin van me heeft er wel 1, daar zit ik altijd even op als ik bij haar benMaar pfoei, wat een prijs! Jammer!! Iig hebben wij hier in de praktijk (fysiotherapie) een MovinSit, een soort kussentje die je op de stoel legt. Maar die werkt toch anders hoor, op de Balimo moet je ook écht rechtop zitten anders val je eraf.
Een goedkopere variant zou fijn zijn
had ik wat knikkers in mijn zak kunnen houden, ziet er goed uit.