Choplin “Excellence” cap

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
woeliej

Berichten: 2906
Geregistreerd: 23-01-07
Woonplaats: Zutphen

Choplin “Excellence” cap

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-09-07 10:20

Ik kwam deze cap laatst op marktplaats tegen en ik vond hem zo mooi! Maar ik zou er graag een paar dingen over willen weten..

Zoals :

* Hoe is de kwaliteit? Is het een goede cap of valt het tegen? ( 56 euro is namelijk niet al te duur)
* Hoe zit de cap, krijg je er zo'n 'heet hoofd' van of ventileert hij goed?

kortom, hoe bevalt de cap jullie? Is het een aanrader ofniet?

Afbeelding


Of weten jullie nog een goede mooie andere cap die ook in maat 53 te krijgen is? Viel me namelijk op dat heel vaak maat 54 de kleinste maat is Nagelbijten / Gniffelen

Soetkintjeuh
Berichten: 11
Geregistreerd: 03-08-07
Woonplaats: Diepenbeek

Re: Choplin “Excellence” cap

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-09-07 07:51

Hallo. Ik heb ook een choplin, en voor mij valt hij heel goed mee! Hij heeft al een heel deel stoten en slagen moeten verduren, maar hij is nog steeds heel =)

Renee__

Berichten: 2980
Geregistreerd: 19-05-05

Re: Choplin “Excellence” cap

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-09-07 10:03

In het begin was ik tevreden, hij was ietsjes te klein maar een maat groter was weer te ruim dus maar voor de kleinere gekozen, nu lijkt het alsof mn hoofd gegroeid is en hij knelt. Scheve mond Dus goed passen.