Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73


felicity schreef:Na mij weten bibberen paarden om het warm te krijgen. Daar gaat het kacheltje van branden.
En ik noem dat verwend om met 20 graden en een beetje regen en wind al een dikke deken op te doen. Lijkt me alles behalve goed. Maar nu blijkt ze dus niet meer zonder te kunnen. Aangezien ze nu dus snot verkouden is.
Waratje schreef:Die sun shower ben ik ook wel benieuwd naar, maar ik heb er nog nooit eentje van dichtbij meegemaakt, dus ik weet niet hoe goed hij werkt. Het klinkt wel als een goede optie voor regen in de zomer.
Ik zou dit jaar niet al te moeilijk doen over die dekens, gewoon een dekentje erop als ze regen voorspellen. Niet teveel op stal zetten, frisse lucht is wel goed om die weerstand op te bouwen, zelfs al staat het paard onder een deken(tje). Het zou mij niet verbazen als er volgend jaar veel minder nodig is.
