Vanochtend om half vijf uit mn bedje,snel Ollie gevoerd en gedoucht,en geprobeerd om iets van voedsel weg te werken( lukt nooit zo goed,zenuwen!

Toen ging ik de cross lopen,met Jan Bakker,het stond nog op M-hoogte,dus af en toe moest ik wel even slikken. Toen we bij de driesprong kwamen,terwijl die verlaagd werd,werd er opeens gestart! Volgens mij was dit Merel Blom,komt hier ook wel eens,geloof ik,weet ik niet zeker,ze moest dus middenin de cross stoppen,wel een beetje raar.
Daarna ging ik maar eens opzadelen voor het springen,ze zat nog barstensvol energie,maar was wel goed te rijden,dus het ging foutloos.Gelijk door naar de dierenarts (met koeienklompen!



De uitslag: Eerste in de dressuur,en vijfde! Ik heb nu alweer zin in de volgende,en voorlopig voor mij ook laatste cross, Diepenheim. Wie gaat er ook?
Oja Gomir was er ook,ik weet alleen niet precies meer hoe zij gereden heeft.
