HeeeeMijn vriendin en ik hebben een kleine discussie.Moet je eerst L1 zijn in dressuur voor dat je uberhaupt mag starten in het springen?
Nee hoor, je moet een winstpunt hebben in de B-dressuur voordat je B mag springen, maar je hoeft niet eerst L1 te zijn hoor
nee hoor,als je een winstpunt hebt in de B dressuur mag je springen, dus met een willekeurig paard B + winst mag je springen met elk ander willekeurig paard !
Jaa een winstpunt met de dressuur:) en dan mag je gewoon springen hoor:DEn als je een winstpunt hebt in de dressuur mag je met ieder paard B springen
Dankje wel iedereen!Dan hebben we dus allebij een beetje gelijk @ Lavien; Had ze van iemand gehoord zei ze
Volgens mij mag je springen zodra je 1 winstpunt in de B dressuur hebt gehaald!En BB springen mag zonder winstpunten.
Aangezien je het antwoord al hebt en dit eigenlijk zelf heel makkelijk is op te zoeken in de regelementen plaats ik een slotje.