Heb even een vraagje. Vaak zie je bij wedstrijden (doe er zelf nog niet aan mee) dat de paarden weer en vrij lang in de trailer worden gezet. Nou is mijn vraag hoelang kunnen ze/mogen ze daar inblijven?
Alvast bedankt!
(Als dit hier niet goed staat verplaats het dan maar)
Ok dankjewel voor jullie reacties. Het ging nu om een pony van de manege de dochter van de eigenaresse deed daar mee. En ben namelijk nogal gek op dat beest. Von het zielig dat ze daar alleen stond. Ok ze heeft het wel overleefd denk maar toch. Liepen nog wel andere mensen rond en ook waren er nog wel een paar paarden in de buurt. Ik moest helaas weg dus kon ook niet bij haar blijven.
Met bijvoorbeeld regio of wedstrijd waar de prijsuitreiking nogal lang duurt staat hij gewoon de hele tijd op de trailer. Hij staat daar rustig te eten en te slapen, als je hem van de trailer afhaalt wordt hij vervelend
ze kunnen best lang op de trailer hoor, maar als ik hem op de trailer zet dan zorg ik wel dat hij voldoende hooi heeft en ik ga af en toe terug om hem even de benen te laten strekken.. wel zo lief voor hem vind ik h
je moet alleen uitkijken dat er niet van die grappige jongetjes rondlopen die rotjes gaan gooien of de paarden op een of andere manier gaan bang maken, hebben ze dus bij mij wel gedaan, paard lag onderste boven in de trailer en is er gelukkig zonder al te veel wonden vanaf gekomen. Ik of iemand anders blijft er nu altijd bij, alhoewel hij super rustig is op de trailer blijft staan!
ik zet mijn pony eigenlijk nooit in de trailer om te wachten altijd aan de hand laten grazen, of aan de trailer hooi eten als ik hem in de trailer zet moeten we meteen gaan rijden, anders raakt hij in paniek.. met de prijsuitreiking houd me vader of moeder hem vast en ga ik naar de uitreiking
wat een rotstreek van die jongens!! dankjewel voor jullie reacties. Ze had ook geen hooinet ofso en was dan ook blij om me even te zien (Moest dus helaas weg). Maar ja gelukkig hoeft ze voorlopig als het goed is weer niet meer op wedstrijd dus.
Ik ga nooit zo ver weg op concours. Als de prijsuitreiking nog te lang duurde bracht ik hem ff terug naar huis. Ging op en neer rijden niet dan liet ik hem met warm weer wat grazen aan de hand en pas voor de prijsuitreiking terug op de trailer. Mt kouder weer liet ik hem wel op de trailer staan, deed hij ook goed