ik had altijd een lievelings paard, hij heet Moos
Ik geloof dat het..2003 was, misschien wel al langer geleden, maar toen is hij weggegaan.
Hij was van de neef van Hennie Huisman, maar daar is hij niet heengegaan. Hij stond in Hierden, op de Veluwe. Op een paardenpensioen. Hier stonden nog meer paarden.
Ik had ooit het mail adres van de eigenaar, maar die komt nooit meer online en het adres en telefoon nummer weet ik niet meer, ik mocht toen ooit langskomen, maar heb dit nooit gedaan.
Ik zou nu zoo graag willen weten hoe het met hem gaan en of hij zowieso nog wel leeft.
We waren achter het adres gekomen doordat er in de krant, en ik neem aan ook op bokt, (volgens mij kwam een vriendin van me er zo aan) een verhaal stond over 2 mishandelde paarden. Één van die paarden was dus Moos.
Hij is ongeveer 1.65m
Geboortejaar 1981
Ruin
koffievos
Doorlopende bles,
3 witte sokjes, rechts voor niet.
Hij was vaak kreupel.
Hij schrikt (ik weet niet of hij dat nog steeds bleef doen) van rare dingen, die niet eng zijn en de 'enge' dingen deden hem minder veel:P Schattig he

Ik hoop dat iemand hierop reageerd!
Hier is een foto van moos;

xx Marlijn