Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
Ludora schreef:Als die huidige medewerkster al zegt dat ze ze verkeerd heeft aangementen, dan had je wel iets kunnen regelen. Maar na 9 maanden is het natuurlijk wel een beetje laat.
Het afvallen van een hak met het gebruik dat jij heb gehad is in mijn ogen niet normaal, dus zou ik teruggaan. En vragen wat ze er mee willen doen.
Wordt t een hoop getouwtrek zou ik eieren voor mij geld kiezen en er zelf een nieuwe hak onder laten zetten.
Gewoon mooi poetsen ensow!:P
dat is dus de moeite niet
Marije_jiplover schreef:Je kunt ook de hoogte laten aanpassen door een goede schoenmaker of zadelmaker. Dan had je helemaal geen nieuwe laarzen hoeven laten aanmeten.
. Overigens ,ik weet niet welk deel van de hak er bij jou af is gevallen? bij mij was het dus echt misschien een centimeter breed, zo'n laagje eraf, niet de hele hak, maar kan me niet bedenken hoe die hele hak er af kan vallen (zit toch aan de zool vast?).
Nu zitten ze heerlijk!
) omdat het nu al best lang geleden is allemaal. Ik weet namelijk niet precies hoelang je garantie hebt op je leren laarzen bij petrie.
dus je zou er niet op kunnen lopen zo (heb je ook lekker van die ongelijke benen
).