Zojuist ben ik terug van een poging mijn nieuwe paardje te halen. Hij liep zo de trailer in, en bleef braaf staan. We zijn dus gelijk maar gaan rijden.
Toen wij echter een kwartiertje onderweg waren, zagen we ineens een hoofd aan de achterkant van de trailer! We zijn gelijk gestopt langs de weg, waarna meneer gelijk uit de trailer sprong. Over de achterklep dus!
Levensgevaarlijk!
Poging 2 hebben we dus niet gedaan, stonden langs een 80 km weg, en zoiets overleeft een paardje volgens mij maar 1 keer, geen 2.
Al met al staat hij nu bij 2 aardige mensen die goed op hem letten, in de buurt waar dit gebeurde.
Mijn vraag: Hoe krijg ik mijn nieuwe aanwinst in hemelsnaam hierheen? Hij stond met een touw en ketting vast, klem tussen een schot en de muur. Ook voor/achter had meneer eigenlijk geen ruimte. Ketting is gebroken, touw heeft hij de veiligheidshaak stukgetrokken.