Het is een hannoveraan ruin van ongeveer 1.70 hoog. Hij zal nu ongeveer tussen de 10 en 13 jaar zijn. Hij is verkocht zonder dat wij het wisten en hoorde het pas later. Mijn vriendin heeft niet z'n hele goede band met haar stiefmoeder en die was de eigenaar van het paard.
Nairobi kan een andere naam hebben gehad.
Hij stond bij een hele simpele boer in Oostzaan en zijn vorige eigenaar heet Sylvia. Op die stalling verzorgde een meisje hem Celine en reed Pauline er zo nu en dan nog op.
We hebben mogen vernomen dat hij nu bij Mensen aan huis staat in de buurt van purmerend of zelfs in purmerend.
Wij willen alleen weten hoe het met Nairobi gaat. Mijn vriendin Pauline heeft nog wedstrijden met hem gereden en hem een tijd lang als haar eigen paard mogen beschouwen.
Hier een foto van hem, genomen op zijn laatste stalling die wij weten bij de boer in Oostzaan.
Ken jij Nairobi , of zijn eigenaar of ben je het zelf. Laat het dan alstublieft weten, Wij zijn erg benieuwd hoe het met hem gaat!
Groetjes Mijke en Pauline
