Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
Marjo_Wystan schreef:
Bienotje schreef:Sowieso kunnen ze ze allemaal wel bestellen. En als je naar bv de hyporama gaat en een paar andere rijbroeken van dat merk past, kun je er vanuit gaan dat de maatvoering van de nieuwe collectie vast ook hetzelfde is.
Bienotje schreef:ben je al bij de hyporama geweest. Je kunt me niet vertellen dat die géén rijbroeken van Harry´s horse heeft in jouw maat. Als je namelijk een aantal (wellicht in een ander model) hebt gepast denk ik dat je redelijk zeker bent van de maat die je nodig hebt. Het model is dan nog een beetje afwachten.
Anders moet je door de desbetreffende winkel de rijbroek die je wenst laten bestellen of vragen of ze die nog binnen krijgen.
mexxiemaal schreef:Marjo_Wystan schreef:
Ik weet dat er wel internetshops zijn die HH verkopen, maar omdat ik nog geen HH broek heb wil ik graag eerst passen. Toch bedankt voor de reactie (allemaal trouwens) !!
Greetz mexxiemaal
ik weet niet of ze heel de collectie al in huis heeft, maar ze zit ook op bokt en het is het p(ro)b(er)en waard, lijkt me